SJ Perty - шаблон joomla Новости
Gazeta vip.
Reklama juaj ketu...
Tel: 045 49 49 44 ose E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Jemi te gatshem per bashkepunim...
“Michael Schumacher po përmirësohet në mënyrë konstante”. Kjo është fjalia e menaxheres së ish 7 ...
27 Maj 2015
Spastrime nuk duhet të bëni vetëm në jetën reale, por edhe në atë virtuale. Madje mënyra e fundit ...
27 Maj 2015
Mesfushori me prejardhje shqiptare, Adnan Januzaj, ka pohuar se do të mbetet te Manchester Unitedi ...
27 Maj 2015
Ripost nganjëherë di të jetë edhe sistematik e shkencor. Për përzgjedhjen e 7 mbiemrave më të ...
27 Maj 2015
Sot, Gjykata Themelore në Mitrovicë dënoi kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtakun, me 12 vjet burg ...
27 Maj 2015
Këngëtarja atraktive, Shkëndije Mujaj, duket se është lodhur nga etiketimet e ndryshme që i bëhen ...
27 Maj 2015

Galleria

  • ShowBiz Trend
  • Lifestyle
  • Shendeti
  • Fun

Këngëtarja atraktive, Shkëndije Mujaj, duket se është lodhur nga etiketimet e ndryshme që i bëhen ...

Një Rita Ora tejet seksi dhe e ashpër do të shfaqet në videon e këngës më të re të titulluar ...

Nora Istrefi është femër me stil dhe këtë e ka treguar ndër vite. Nora, edhe vetë në një nga këngët ...

Para disa ditësh u bë temë e mediave rozë për një foto që pretendohej se është ajo e në të cilën ...

Blero vazhdon të mbajë kureshtarë fansat e tij rreth femrës me të cilën është në lidhje.

Ky është rikthimi i Arbana Osmanit në ekran

cache/resized/2fab84b9b9caf25f1b37e8b2dd975d74.jpg
cache/resized/31598a77eb5de8661162fa1742f478d8.jpg
cache/resized/5272c66a35db6920c2f261b96dcd0a09.jpg
cache/resized/34f487638fd6fd70ddf5a73253659e37.jpg
cache/resized/9b4c2f48ba456cd5b466f5864fcb4750.jpg
cache/resized/acf81b07e6ea214b5571f5486f3b6eca.jpg

Ripost nganjëherë di të jetë edhe sistematik e shkencor. Për përzgjedhjen e 7 mbiemrave më të ...

Psikologu Richard Wiseman ka krijuar një test të thjeshtë për të përcaktuar nëse jeni gënjeshtarë i ...

Për Kim Kardashianin dimë pothuajse çdo gjë, ndërkaq starleta e famshme ka zbuluar edhe se cila ...

Të duket sikur nuk ke fat në dashuri? Ndoshta problemi je ti dhe po ti mund të jesh zgjidhja.

Cilat janë arsyet që shpjegojnë transformimin e ëndrrës së ndaluar në realitet? Por çfarë ...

Të gjithë meshkujt dëshirojnë të shikojnë ndonjë film pornografik, mirëpo shumicën e aksioneve të ...

cache/resized/a5c5b391e12caca956f0fbfdd2c18363.jpg
cache/resized/81e8d33ec8ab7189bce22331fecc86c5.jpg
cache/resized/344b0fa92356e4f976ba8c5dad5a12ca.jpg
cache/resized/88ad56644d7659ca290af1d34c07c458.jpg
cache/resized/aac98cdbd60e724f1f05c32184a9f7b5.jpg
cache/resized/61bb626a0ca7eae1ee7c2c0e0f3ffd00.jpg

A pini edhe ju cigare menjëherë pas një dreke apo darke të mirë? edhe pse ju duket në ato momente ...

Kafja është një ndër pijet më të preferuara për shumë individë që në mëngjes, dhe një çështje me të ...

Ekspertët konstatojnë që flokët tanë flasin për shëndetin tonë shumë më tepër sesa ne mendojmë.

cache/resized/a79a5a05f22193f2a02a0d1210962a32.jpg
cache/resized/4712e5db6c11d6b9af740d2743491831.jpg
cache/resized/8cc79c3e37d690755e8b470929309149.jpg

Është shumë e pazakontë që “Mbreti i Xhunglës” të largohet me bisht ndër shalë.

Të jesh objekt i talljeve të shokëve kur skuadra e zemrës eliminohet nga një garë, është një gjë ...

cache/resized/4c10133ea550b205fddaea75f8398e90.jpg
cache/resized/674107c1b8b11681253ba43aa7f9be22.jpg
cache/resized/ed492d8fe1eef756e371c0c1b11be4a1.jpg
cache/resized/b1b177db249befa03cc89285c70c987b.jpg

Gazette VIP.com - Merre vesh i pari...